כניסה מרשימה לבת/בר מצווה​

כניסה מרשימה לבת / בר מצווה

 

זה הוא חלומה של כל ילדה להפוך לנסיכה וחלומו של כל ילד להפוך לשחקן כדורגל או לדמות אותה הוא מעריץ לפחות לערב אחד, בו כל העיניים ממוקדות בהם. מאמר זה יפרט לכם הכיצד לממש את חלומותיהם של חוגגי הבר/ בת מצווה.

 

כיום, יש מגוון עצום ומרהיב של כניסות מרשימות לבת ובר מצווה, החל ממופעי היפ הופ וברייקדנאס עד לטקס הכתרת נסיכת הבת מצווה. מאחר ויש ביקוש והיצע כה גדול, לא כל כניסה תתאים לכל ילד.

 

דבר ראשון, עליכם ההורים להיות בקיאים בתחביבם , שאיפותיהם וחלומותיהם של ילדיכם. דברו עמם ושתפו אותם גם בחלומותיכם, שיחה זו תחזק את הקשר ביניכם וגם ככה תוכלו לטעום קצת יותר מעולמם המסתורי של ילדיכם.

 

חקרו ובררו על כל ההופעות כניסה שיש, כמובן שהמחירים משתנים בהתאם לגודל ההפקה. סמנו לכם 3 כניסות מרשימות אותם חיבבתם במיוחד, התייעצו עם חברים ולאחר שהינכם יודעים כי אתם מסוגלים לעמוד בהוצאה כספית לכניסה המרשימה, הציגו אותה בפני הילד/ה. יהיה נחמד להכין טבלה של פלוסים ומינוסים של כל הופעה, כך יהיה לכם הרבה יותר קל בהחלטת הכניסה המתאימה ביותר.

 

יחד עם זאת, עם קצת מקוריות , תעוזה, זמן וחברים, גם אתם יכולים לארגן כניסה מרשימה ואף ייחודית. חפשו באינטרנט כניסות מרשימות, קבלו רעיונות ונסו לבצעם בעצמכם. בין אם מדובר בבגדים מסוימים , תפאורה קטנה , ריקודים, זה אפשרי ואף יכול לחסוך לכם לא מעט כסף אך נדרשת פה הרבה יצירתיות וזמן רב.

 

לסיכום, עם הופעה מרשימה ובלי הופעה מרשימה, כולנו יודעים מי הכוכב האמיתי בבר / בת מצווה, לא ככה?

 

המון בהצלחה ומזל טוב!