טיפים לבחירת נעליים לבר ובת מצווה​

טיפים לבחירת נעליים לבר ובת מצווה​

 

בר או בת מצווה לנער או לנערה הם אירוע מיוחד במינו שהתרגשות וארגונים רבים מתלווים אליו. כאשר מארגנים אירוע או מסיבה צריך לעשות הרבה דברים מראש וכמובן שאחד הדברים החשובים והמהנים ביותר הוא קניית הבגדים והנעליים לכבוד האירוע. ישנה נטייה של הורים רבים לקנות נעליים יפות ומיוחדות שלאחר מסיבת בר או בת המצווה שוכבות בארון כאבן שאין לה הופכין ואין בהן שימוש חוזר, וזוהי טעות. ישנם כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם ולקחת בחשבון לפני שבוחרים וקונים נעליים על מנת לנצל אותן עד תום.

 

ראשית, כדאי שהנעליים לא תהיינה הדוקות מדי ולא בדיוק במידה. בערב המסיבה יהיו חתן או כלת האירוע עסוקים בלעמוד הרבה זמן על הרגליים וימעטו בישיבה, מה שעלול לגרום להם לכאבים ברגליים במידה ולרגל לא יהיה קצת מקום ומרווח בקצה הנעל. הנעליים עלולות ללחוץ ולגרום לכאבים שעלולים להימשך גם כמה ימים לאחר סיום האירוע.

 

נעליים לבת ובר ומצווה

 

באופן כללי כדאי לקנות בגדים ונעליים של חברה מוכרת שהאיכות שלה ידועה ברוב חוצות. לא כדאי להסתכן ולקנות פריטים של חברה שאף אחד לא מכיר ואי אפשר יהיה לדעת מה טיב הפריטים ומה האיכות שלהם. כמובן שכדאי לקנות מחברה אשר מתמחה בייצור, שיווק ומכירה של בגדים המתאימים לנערים ונערות עבור חגיגות בר או בת המצווה שלהם. כדאי תמיד להעדיף בגדים שעשויים 100 אחוז כותנה וחשוב מאד שהנער או הנערה ימדדו את הבגדים ו/או הנעליים בטרם תתבצע הקנייה על מנת לוודא שהם מרגישים בנוח עם התלבושת של הערב.

 

כדאי לבחור נעל שחתן או כלת השמחה רגילים לנעול ולא נעל מסוג שונה על מנת שיהיה להם הכי נוח שאפשר והם לא ימעדו. כדאי ללכת קצת עם הנעליים בחנות על מנת להרגיש את הנעליים והרגליים בעת הליכה ועמידה ממושכות ככל האפשר. אמנם אי אפשר לעמוד במשך כמה שעות בתוך החנות אבל גם עמידה של דקות ארוכות יכולה לתת מושג האם הנעליים מספיק נוחות או שכדאי לחפש נעליים אחרות.