בגדי אירועים לילדים – רק בסודה לימון!​

הצורך בלבוש חגיגי ומרשים לילדים

 

יש לכם אירוע חשוב: בת מצווה, בר מצווה, חתונה שמצריכה מכם להלביש את ילדכם ואת ילדתכם בהתאם? הילדה תהיה שושבינה של הכלה? על אחת כמה וכמה! הילד יהיה התאום של חתן בר המצווה? צריך להתאים גם לו חליפה! הילדה חוגגת יום הולדת? הילדה היא אחות של הכלה או החתן? הילד חוגג את ניצחונו בתחרות הסיפור הקצר במעמד נשיא המדינה? הילד מסיים את תקופת היסודי בטקס חגיגי בדרך לחטיבה? הילדה צריכה להגיע לאירוע של המשפחה או של חברים מהכיתה? מה ילבשו הילדים? מה תלבשנה הילדות? כיצד יבלטו בהופעתם ויכבדו את מעמד האירוע בצורה מושלמת?

 

חנויות נפרדות לבגדי אירועים

 

בגדי אירועים לילדים נמכרים בחנויות נפרדות! עליכם לאתר את החנויות הנכונות ובעלות המוניטין, חנויות המתמחות בבגדי אירועים לילדים בלבד, כך תבטיחו איכות, התמקדות במטרה שהיא כיבוש האירוע בהופעה מרשימה. תבטיחו קלאסה כמו בבגדי המבוגרים כי גם לילדים מגיע להיות מרשימים באירוע המדובר. אל תבחרו בגד חגיגי לילד בחנות שאינה מתמחה בקלאסה המדוברת. תחשבו כי גם כשאתם בוחרים שמלת ערב מרשימה אינכם עושים זאת ברשת מוכרת אלא נכנסים לחנות המתמחה בשמלות הערב. כך גם בעולמם של הילדים צריך להשקיע כשמדובר באירוע שחשוב להרשים בו ולקחת בו חלק בצורה מיטבית עם הופעה חלומית.

 

ההבדל בין רשתות כלליות לחנויות המתמחות בבגדי אירועים

 

יש הבדל בין בגדי אירועים לנשים, לילדות ולילדים או לגברים. יש הבדל בין בגדים לצרכים שונים. כשאתם רוצים לבחור בגד ליום יום בוודאי תסתפקו בכניסה לאחת מהרשתות המוכרות כמו “פוקס”, “זארה” ו”קסטרו”- החברות הללו מספקות אף הן בגדים לילדים, אך בכל הקשור לאירועים אין ברשתות הללו התמחות מיוחדת לאירוע נחשב המצריך הופעה מעל הממוצע. זכרו כי ההתמחות בהופעה מדוגמת שייכת לחנויות מסוימות בלבד. המדידות חשובות, לכן אל תרכשו לילד את הבגד לאירוע על פי טביעת עין בלבד. בקשו ממנו למדוד, המידות משתנות מרשת לרשת ומחנות לחנות. בגדי אירועים לילדים מצריכים השקעה והתייחסות אחרת!