בחירת שמלות בת מצווה

כל נערה צעירה מחכה לרגע בו תוכל סוף סוף לחגוג את מסיבת בת המצווה בשמלה מהודרת, חגיגית ומעוצבת. סודה לימון מזמינים אתכן להתרשם ממגוון רחב של שמלות בת מצווה מעוצבות וייחודיות, בה כל נערה תוכל לבחור בדיוק את השמלה המתאימה עבורה. הקולקציה העשירה של סודה לימון מעניקה לכן את היכולת להתהדר בשמלת בת מצווה ייחודית וחד פעמית, במיוחד בשבילכן.

למאמר המלא: בחירת שמלות בת מצווה

טיפים לבחירת נעליים לבר ובת מצווה

בר או בת מצווה לנער או לנערה הם אירוע מיוחד במינו שהתרגשות וארגונים רבים מתלווים אליו. כאשר מארגנים אירוע או מסיבה צריך לעשות הרבה דברים מראש וכמובן שאחד הדברים החשובים והמהנים ביותר הוא קניית הבגדים והנעליים לכבוד האירוע. ישנה נטייה של הורים רבים לקנות נעליים יפות ומיוחדות שלאחר מסיבת בר או בת המצווה שוכבות בארון כאבן שאין לה הופכין ואין בהן שימוש חוזר, וזוהי טעות. ישנם כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם ולקחת בחשבון לפני שבוחרים וקונים נעליים על מנת לנצל אותן עד תום.

למאמר המלא: טיפים לבחירת נעליים לבר ובת מצווה

בגדי אירועים לילדים

יש לכם אירוע חשוב: בת מצווה, בר מצווה, חתונה שמצריכה מכם להלביש את ילדכם ואת ילדתכם בהתאם? הילדה תהיה שושבינה של הכלה? על אחת כמה וכמה! הילד יהיה התאום של חתן בר המצווה? צריך להתאים גם לו חליפה! הילדה חוגגת יום הולדת? הילדה היא אחות של הכלה או החתן? הילד חוגג את ניצחונו בתחרות הסיפור הקצר במעמד נשיא המדינה? הילד מסיים את תקופת היסודי בטקס חגיגי בדרך לחטיבה? הילדה צריכה להגיע לאירוע של המשפחה או של חברים מהכיתה? מה ילבשו הילדים? מה תלבשנה הילדות? כיצד יבלטו בהופעתם ויכבדו את מעמד האירוע בצורה מושלמת?

למאמר המלא: בגדי אירועים לילדים

ביגוד לבת מצווה

האם ישנו קוד לבוש שיכול לסייע ולהכווין אתכם בחיפוש בגדים לכלת הבת מצווה? האם ישנם כללים או קווים מנחים שעל פיהם תוכלו לבצע את בחירת הבגדים? ובכן, התשובה היא שאין ממש כללים או קוד ספציפי עבור ביגוד לבת מצווה, אבל יש בהחלט קווים מנחים שכדאי לפעול על פיהם. הבגדים שתלבש הבת שלכם בחגיגת בת המצווה שלה, צריכים בראש ובראשונה לכבד את האירוע ולכבד את בתכם. גיל הבת מצווה הוא גיל שבו מתחילים לגלות את העולם, ורוצים להתנסות בדברים חדשים ובחוויות חדשות. כל זה טוב ויפה, אבל לא בחגיגת הבת מצווה.

למאמר המלא: ביגוד לבת מצווה

איך לנהל דיאלוג עם הילד על אירוע בר מצווה

לכל החלטה של הנער תהיה השלכה חברתית גם אם לא באופן מידי וכן יש לה השתקפות בעיני חבריו. כמו כן, מאחר ומדובר באירוע מרגש אף מלחיץ, עדיף להיות חלק תומך בהחלטות של הנער ולא החלק המלחיץ, מה שיכול לסגור אותו יותר ולגרום להתגוננות מצדו. אם אתם רוצים להעניק לעצמכם הזדמנות להתקרב אל ילדכם ולהעניק לו חוויה אותה לא ישכח במשך שנים רבות הרי שדו שיח בוגר לגבי ההחלטות השונות הקשורות לבר המצווה יכול להעניק לו ולכם הזדמנות ליצירת האירוע המשמח ביותר.

למאמר המלא: איך לנהל דיאלוג עם הילד על אירוע בר מצווה

החשיבות בלערב את הילד בבחירת החליפה או השמלה

הדבר החשוב ביותר במסגרת הבחירה של בגד האירוע עבור ילדיכם כרוך בשיתוף מלא של הילד בתהליך הבחירה. מעורבותו של ילדכם במסגרת רכישת הבגדים נושאת בכמה וכמה יתרונות, כאשר אחד מהבולטים ביותר מביניהם קשור לגיבוש של הילדים עם ההורים. תהליך הבחירה בבגדי האירוע הינו מורכב, ואם בני המשפחה יירתמו למשימה ויעשו אותו יחדיו הרי שהדבר יכול להיות בגדר חוויה של ממש, וזאת על אף או יותר נכון בזכות ההתמודדות עם האתגרים, הקשיים וההתלבטויות שיכולות לצוץ בדרך.

למאמר המלא: החשיבות בלערב את הילד בבחירת החליפה או השמלה

טיפים בבחירת בגדים לילדים

בהגיעם של הילדים לגיל המצווה, אם זה בר מצווה או בת מצווה, כל הסובבים אותם מתרגשים מהאירוע המסמל את הפיכתם מילדות לבגרות. אירוע זה הוא מכונן בתרבות ובמסורת היהודית ובעל חשיבות מרובה בתוך התא המשפחתי היהודי-ישראלי. על כן, חתן הבר מצווה וכלת הבת המצווה נוהגים להתגנדר, להצטחצח ולרכוש חליפה, או שמלה, ההולמת אירוע מכונן כגון זה. משום כך, לעיתים נוצרות מחלוקות מסוימות בין הורים לילדיהם בקשר לאיזה סוג חליפה או איזו סוג שמלה על הילדים ללבוש לכבוד המאורע. בשווקים קיים מבחר גדול מאוד של בגדי אירועים לילדים וצריך לדעת לאן ללכת ובאיזה חנות יש מבחר מספיק גדול על מנת שלילד או לילדה יהיה מגוון מספק של דוגמאות.

למאמר המלא: טיפים בבחירת בגדים לילדים

כל המאפיינים של שמלות בת מצווה

כאשר את בוחרת שמלה, חשבי על כל האלמנטים שברצונך להדגיש במהלך האירוע, האם היית מעוניינת בשמלה ססגונית יוקרתית ומפוארת, או לחלופין תמיד התחברת לסגנונות צנועים ופשוטים יותר. כמובן גם שעלייך לקחת בחשבון את כל נושא העלויות ומגבלות התקציב שעומדות בפנייך. מעבר לכך חשוב מאד לבחור בשמלה בעלת גזרה שמתאימה לנתונים הטבעיים של גופך, באופן כזה שתדגיש את היתרונות ותטשטש את החסרונות. אולם וכאמור הדבר החשוב ביותר הוא שתרגישי נוח וחופשייה להתהלך בשמלה באירוע.

למאמר המלא: כל המאפיינים של שמלות בת מצווה

אופנת בר / בת מצווה

אופנת בנות המצווה הולכת וצוברת תאוצה. מחלקות שלמות בחברות האופנה הגדולות פונות במיוחד לחוגגות בת מצווה. בעבר תהליך הבחירה של בגדים לחגיגת בת מצווה היה פשוט ביותר. ההורים הגאים היו מגייסים את מיטב הכוחות ובת המצווה זכתה ללבוש שמלה, שנתפרה בידי אמא או סבתא. רב השמלות הללו נתפרו בצבעים בהירים כמעט ללא אפליקציות, או שילובי אקססוריז מיוחדים.

למאמר המלא: אופנת בר / בת מצווה

כניסה מרשימה לבת / בר מצווה

זה הוא חלומה של כל ילדה להפוך לנסיכה וחלומו של כל ילד להפוך לשחקן כדורגל או לדמות אותה הוא מעריץ לפחות לערב אחד, בו כל העיניים ממוקדות בהם. מאמר זה יפרט לכם הכיצד לממש את חלומותיהם של חוגגי הבר/ בת מצווה. כיום, יש מגוון עצום ומרהיב של כניסות מרשימות לבת ובר מצווה, החל ממופעי היפ הופ וברייקדנאס עד לטקס הכתרת נסיכת הבת מצווה. מאחר ויש ביקוש והיצע כה גדול, לא כל כניסה תתאים לכל ילד.

למאמר המלא: כניסה מרשימה לבת / בר מצווה